Aydın Didim Otelleri: Aydın Didim’de Nerede Kalınır? Aydın Didim’deki en güzel oteller, apart oteller hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Didim civarında oteller listesi:

Temple Miletos Spa & Hotel ( 0850 600 75 87 )

Ege’nin en güzel tatil beldelerinden Didim Altınkum’da bulunan ve yaklaşık plaja 80 m uzaklıkta bulunan sade ve zevkli olarak dekore edilen otel 100 oda, kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, jakuzi ve fitness center olarak misafirlere unutulmayacak tatil imkanı sunmaktadır.
Hotel Didyma House ( 0850 600 57 17 )

Sizlere evinizin rahatlığını hotel 35 oda ve 80 yatak kapasiteli ile yaşatmaktadır. Konuksever çalışanları, kaliteli bir servis ile hizmet vermektedir. Havuz, havuz bar, restoran, restoran bar, geniş bahçe, otopark tesiste bulunmaktadır.

Klima, telefon, balkon, güvenlik kasası, banyolarda saç kurutma makinesi, duşa kabin bulunmaktadır. Uygun bir fiyatla evinizdeki rahatlığı görmek istiyorsanız Hotel Didyma House mükemmel bir seçim olacaktır.

Markizet Otel ve Apart ( 0850 600 34 78 )

Didim, Altınkum’un merkezinde otel plaja, çarşı ve eğlence yerlerine 50 m mesafededir. TV, klima, odalarda yer almaktadır. 240 tonluk yüzme havuzu, lobi bar, havuz bar, kafeterya, açık ve kapalı otopark bahçe içinde bulunmaktadır.
Siz misafirler için 180 kişilik restoranı ile en iyi şekilde tatilinizin geçmesi için olanakların tümü sağlanmıştır. Didim, Aydın sınırları içerisinde yer alır. Bodrum’dan 110, Kuşadası’ndan 70 km uzaklıkta bulunan önemli bir turizm merkezidir. Güllük Körfezi’ni çevreleyen iki yarımada’dan biri üzerinde bulunan Didim, 53 kilometrelik sahil şeridinin üzerinde hemen tümü kumsal olan onlarca koya sahiptir. Kuşkusuz bu koylar içerisinde en önemlisi oteller bölgesinin hemen önünde uzanan, Ege’nin dünyaca ünlü plajlarından biri Altınkum’dur.

Oldukça sıcak bir iklim kuşağında olmasına karşın Didim, düşük nem oranına sahiptir ve yazın bunaltıcı sıcaklardan şikayet edenler için iyi bir seçenek oluşturmaktadır. 200’e yakın yöredeki turistik tesis her zevke ve keseye hitap edebilecek çeşitliliktedir. Ev pansiyonlarından otellere, kamp yerlerinden tatil köyüne kadar uzanan geniş yelpazede birçok konaklama seçeneği bulunmaktadır.

Tertemiz kıyı şeridinde zamanınızı denize girerek, büyülü Ege maviliklerinde tekne gezisine çıkarak, su sporları yaparak ya da yörede bulunan tarihi ve turistik yerlere düzenlenen günlük turlara katılarak değerlendirebilirsiniz. Apollon Tapınağı tarihi yerlerin başında gelmektedir. Antik dünyanın Apollon en büyük üçüncü tapınağı olmasının yanı sıra dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı’nın mimari ikizidir. Tarihi zenginlikler ve deniz Altınkum’da sizleri beklemektedir.