Balıkesir Edremit’te ne yesek, nerede yesek? diye düşünenler için Edremit’teki restoranlardan ve yeme-içme tavsiyelerinden bahsedeceğiz. Edremit’te ne yenir? Edremitteki en güzel restoranlar listesi:

Balıkesir Edremit Restoranları: Edremitte Ne Yenir, Nerede Yenir?

Şahin Tepesi Şelale Restoran (0266 396 90 44): Edremit Körfezi’ne Kazdağı’nın eteklerinde nazır bir yamaçta yeşillikler içinde, buz gibi suların masaların altından aktığı körfezin muhteşem manzarası eşliğinde, balık ve öğlen gündüz vakti köy kahvaltısını yiyebileceğiniz mekânlardandır.
Kaz Dağları’nın en iyi mekanı muhteşem manzarasıdır. Müthiş doğası ve mis gibi havası vardır. köy kahvaltısının tadına organik olarak yetiştirilen mahsulleri ile tadına doyamayacaksınız.

Mekanımızın içindeki şelalede deniz mahsüllerini, yetiştirerek eşsiz bir sunum ile misafirlerimize ile alabalık yemenin keyfini doya doya yaşatıyoruz.

Hasanaki Et Balık Restoran: İnsanların rahat etmek, dinlenmek için tercih ettikleri mekanlar hep doğal güzelliklerle iç içedir. Ormanlık, yeşillik, deniz kenarı, kum, güneş, toprak, temiz hava ve su ile yakın olmak insanlara mutluluk ve huzur verir.

Yukarıda saydığımız güzelliklere burası sahiptir ve Altınoluk-Küçükkuyu arası denizin yanı başında, dünyanın İsviçre Alplerinden sonra ikinci bol oksijenine sahip Kaz Dağı eteklerinde bulunan ve son 30 yıldır hizmet veren Hasanaki Et ve Balık Restoranı’dır.

Bu kadar bu restoranın bu kadar popüler olmasının sırrı, zengin balık çeşitleri, özel coğrafi konumu, onların çok iyi pişirilmesi ve meze olarak hazırlanmış hiçbir yerde bu kadarını bir arada göremeyeceğiniz lezzetli otları bulundurmasındadır.