İnsanın kafasında yaz gelince tek bir soru olur, tatile bu yaz nereye gitsem? İnsanı kavurucu güneş alıp, farklı yerlere götüren güneş, deniz ve kum odaklı bir tatili hangimiz hayal etmeyiz… Düşünsenize şimdi size tepenizde tüm sıcaklığı ile gülümseyen bir güneş var, bu durumda tabi masmavi sular sizi ancak kurtarır. Hayalini kurup bir türlü gerçeğe dönüştüremiyorsanız, bayramda gidilecek popüler tatil yerleri listesi size yardımcı olacaktır.

Bayram Tatilinde Nereye Gidilir? Bayramda Nereye Gitsek?

Fethiye:  Bayramda nereye gitsek diyenler için Fethiye güzel bir seçim olacaktır. Fethiye, sıradan gibi gelse de her yazın vazgeçilmezlerinden biridir. Tabi ki de popüler tatil listesinin başında yer alır. Kelebekler Vadisi, Saklıkent Kanyonu, Kayaköy, Telmessos Antik Kenti, Ölüdeniz, Gemiler Adası, Şövalye Adası, Kabak Koyu Fethiye’yi Fethiye yapan güzelliklerdir. Fethiye tatilinizde bunlar göreceklerinizden bazılarıdır. Aktivitesi özellikle bol Fethiye ile tanışırsanız vaktin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Siz iyisi mi ilk önce Fethiye Otelleri’nden rezervasyonunuzu yaptırın, daha sonra da güzel bir Fethiye listesi hazırlayın ve Fethiye’nin güzelliklerine doğru kendinizi bırakın.
Bodrum: Yine mi Bodrum demeden evvel bu kadar Bodrum denmesinin nedenlerini bir düşünün. Her yaz dolup taşan, yani turist akınına uğrayan Bodrum gecesi ve gündüzü ile çok renkli bir turizm rotasıdır. Bodrum’da olmak bir ayrıcalıktır. Bodrum bu sene de bayramda gidilecek tatil yerleri listemizdedir. Mükemmel güneşin yanı sıra keşfedilmeyi bekleyen koylar ve daha neler neler… Bakınız: Bodrumda Gezilecek Yerler

Çeşme: Bu kadar mı namı değer bir rota varsa o da sanırım Çeşme olur. Çeşme bu yazın popüler tatil yerleri listesindedir. Nasıl olmasın, yalnızca Alaçatı’sı ya da meşhur kumrusu orayı anlatmaya yeter. Yapılacak o zaman tek şey kalıyor, Çeşme Otelleri’nde zaman kaybetmeden yerinizi almak. Bakınız: Çeşme’de Tatil: Çeşme’de Neler Yapılır?

Ayvalık: Ayvalık, Kuzey Ege’nin inci tanesidir. Bu yaz da her yaz olduğu gibi popüler tatil yerleri listesindedir. Anlatmakla o havasını olmaz, yaşamak lazım diyoruz ve o nedenle doğru Ayvalık Otellerine. Huzur dolu, sakin günler, geceler ve hatta sahiller, hayal kurmak yetmez, Ayvalık’ı yaşamak lazım. Bakınız: Ayvalık Gezi Rehberi

Datça: Fazlasıyla son yılların popüler tatil yerleri listesinde olmayı hak eden yerlerden demek Datça için daha doğru olacaktır. sakin bir tatilin hayalini bunca koşturmaca arasında hangimiz kurmuyoruz ki. Datça’da hepimizin tatil ihtiyacı olan deneyimini bulmak istiyorsanız Datça Otellerinden rezervasyon yaptırın ve sonra ver elini güneş, deniz ve kum…
Alanya: Antalya ve Alanya eşittir. Alanya evet bu yaz yine popüler. Tatilinize, gecesiyle, gündüzüyle hatta gezilecek yerleriyle bile renk katmak istiyorsanız Alanya Otellerinde yerinizi şimdiden ayırtın. Gözünüzde büyütmeyin, her bütçeye uygun konaklama Alanya’da mevcuttur.

Marmaris: Marmaris, eşsiz koyların bir arada toplandığı en popüler tatil yerleri listesindeki Marmaris, gerek doğaüstü yerleri, gerek konumu ile harika bir destinasyondur. Yazı böyle bir yerde geçirdiğinizi bir düşünün. Turunç, Selimiye, Bördübet, Amos Koyları ve daha nice büyülü koyların masmavi sularında yüzmek istiyorsanız Marmaris Otelleri’ne bu yaz gitmelisiniz. Hareketli geceler, mükemmel duraklar ve tarihi yerler gelsin sonra!