Yeni sezonda daha çok butik otellerin hizmet verdiği Çeşme’de yeni sezonda da otel fiyatları tatilciler için farklı seçenekler sunmaya devam ediyor.

Çeşme’nin güneyi tüm bakireliği ile Sığacık Körfezi’ne kuzeyi ise Karaburun sırtlarına dönüktür. Türkiye’nin 3. büyük şehri İzmir ve Sakız Adası da komşularıdır.

Çeşme 30 bine yakın bir nüfusa sahiptir, yaz aylarında gelen ziyaretçileriyle birkaç kat bu sayıyı aşar. Yalnızca yakın çevreden değil, birçok yurt içi ve yurt dışından gelen misafiri en iyi biçimde ağırlayan Çeşme, adeta ülkenin misafir odası gibidir.

Ege’nin Antalya’sı diyebileceğimiz Çeşme’de birbirinden güzel ve lüks tesisleri ile hemen her kalitede konaklama seçenekleri ve otel vardır. gerek iklim açısından gerekse manzara açısından bir yarımada üzerinde farklı dokuları yakalayabilen Çeşme, en iyi şekilde coğrafyasının avantajından faydalanabilir.

Farklı konaklama alternatifleri Çeşme’de bulunmaktadır. Fiyatlar da Çeşme otellerinde birçok seçenek sunmaktadır. Butik otellerin ve lüks otellerin genellikle yer aldığı Çeşme’de buna bağlı olarak otel fiyatları da Türkiye ortalamasının üzerinde seyretmektedir.
Alaçatı, daha çok butik otellerin hizmet verdiği en meşhur yeridir. 2016 otel fiyatlarında da Çeşme çıtayı en yüksekte tutmaktadır. Alaçatı’ya oranla daha uygun 2016 Çeşme otel fiyatları sunan Dalyanköy, Ilıca ve Şifne gibi beldeler de bütçesine dikkat eden ve ekonomik yönden daha elverişli bir konaklama yapmak isteyenlerin de gözdesidir.

Güneşin az az kendini gösterdiği bahar günlerinde, Çeşme otel fiyatları tekrar 2016 yılı için fiyatlar gözden geçirildi ve güncellendi. 2016 yılında Çeşme otel fiyatları ortalama 50 TL’den başlayıp 400 Tl’ye kadar çıkmaktadır.

En hareketli yaz dönemi olan temmuz-ağustos aylarında Çeşme otel fiyatları da en yüksek seviyeye çıkıyor. Çeşme otel fiyatları mayıs, eylül, ekim gibi de yüksek sezona göre daha ucuzdur.

Tatilinizi siz de bu yörede geçirmek istiyorsanız, bütçenize göre Çeşme otel fiyatlarını inceleyip daha sonra yerinizi ayırtarak keyifli bir tatilinin kapısını aralayabilirsiniz.

Çeşme Butik Otelleri : 1. Sayfa |  2. Sayfa  |   3. Sayfa   |   Çeşme Otelleri

    Sayfalar:
    1
    2
    3
    4