Güneş, kum ve deniz hayallerinin ortaya çıktığı günlerdeyiz. Peki çocuklar? Onların peşinden tatilde koşturup yorgun dönmek ya da çocukla kucakta zorda kalmak istemiyorsanız devam edin. Hem büyüklerin hem de miniklerin tatilden mutlu dönmelerini sağlayacakları en iyi oteller;

Çocuklu Tatilin En İyi Adresleri

LYKIA WORLD- FETHİYE-ÖLÜDENİZ: Küçükler için; bebek odası, her yaştaki çocuklar için restoran, video adası, açık ve kapalı havuzlarla ayrı bir dünya. ‘Özel Çocuk Eğlendirme’ ekibi otelde yer alıyor. Gün boyunca çocukların güvenli bir şekilde eğlenmelerini ve yeteneklerine göre farklı etkinliklerle tatilin tadını çıkarmak onların işi.

MAXX ROYAL BELEK GOLF RESORT-KEMER: 4-7 ve 8-12 yaş gruplarına ait aktivite odaları, 1-12 yaş arası çocuklar için bilgisayar oyun odası, masal ağacı, çocuk restoranı, atlıkarınca, komik aynalar, 3 dilde sinema, oyun parkı, paintball oynamak için kurulmuş özel alan, trambolin… Geri çocuğunuzu getirirken zorlanacaksınız.
hillside-beach-club-fethiyeHILLSİDE BEACH CLUB-FETHİYE: Gün boyunca profesyonel eğlence koçları eşliğinde 8-13 yaş arasında futbol, su sporları, basketbol, playstationi masatenisi, yelken kursları, havuzda dalış, hip-hop ve DJ’lik dersleri alabiliyor. Tatil burada, çocukların yeteneklerini keşfettiği bir yer de olabilir.

OTIUM ECO CLUB SİDE- TİTREYENGÖL-ANTALYA: Eğlenerek, dinlenerek ve öğrenerek çocuklar tatil yapabildikleri otelde deneyimli çalışanlar eşliğinde otelde gün boyunca birçok aktiviteye katılabiliyor. Oyun parkından el becerilerine, kek ve pizza yapımından çocuk havuzuna kadar yok yok.

VOYAGE-BELEK: Çocuğunuzu tatilde emin ellere teslim ederek baş başa eşinizle tatil yapabileceğiniz bir yer. 4-15 yaş arasını kapsayan otelin çocuk klubünde 4 farklı bölüm yer alıyor. Rengarenk bir lunaparktan çocuklar için çocuk diskosuna kadar her şey var.

RIXOS HOTEL-TEKİROVA: Gezmek, tırmanmak, koşmak, öğrenmek, yeni oyunlar keşfetmek, gülmek, konuşmak. Çocuklar girdikten sonra buradan çıkmak istemeyecek. Rixy Çocuk Klubünün uzman eğitmenleri sayesinde tüm bunlar yapılıyor. Çocuklar yaz boyunca eğlenirken öğreniyor.