Kocaeli Maşukiye’de yeme-içme mekanları arayanlar için Maşukiye Restoranları ve Alabalık Tesisleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Maşukiye’de ne yenir sorusuna verilecek en güzel yanıt, sanırım Alabalık olacaktır…

Kocaeli Maşukiye Restoranları: Maşukiye’de Nerede Ne Yenir?

Vadi Restoran (0262 354 31 95): Aygır Vadisi’nde Vadi Restoran 1975 yılında hizmete başlayıp, 200 kişilik kapalı, 300 kişilik açık alanları ile 500 kişilik bir kapasiteye sahiptir ve çevrenin en büyük restoranlarından biridir. çocuk oyun alanı, geniş otoparkı, balık havuzları ve şelaleleri ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
Sizi içeriye girer girmez etkisi altına alan mekan, bir restorandan bekleneni sunmaktadır. Günün stresinden arınmak, eşsiz doğa manzarası eşliğinde bir içki içmek, dostlarınızla yemek yemek ve doğanın keyfine kendinizi bırakarak dinlenmek için ideal bir yerdir. Kablosuz interter ve bay bayan mescidi bulunmaktadır.

Maşukiye Şelale Restoran (0262 354 33 25): Maşukiye Şelale Restoran’ı kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için tercih edebilirsiniz. Zengin menüsü ile damağınıza hitap edecek bir mekandır. Restoranın sakin, salaş ve romantik bir tarzı vardır. Ayrıca açık alanı da bulunuyor ve özellikle de çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Tertemiz bir havada ve yemyeşil bir doğada yenen yemekler kendinizi iyi hissettirecektir.

Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri (0262 354 38 98): Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri farklı damak tatlarına hitap etmektedir. Yılın her mevsimi burası açıktır. Izgara çeşitleri, salata çeşitleri, tatlı çeşitlerine kadar her türlü lezzeti tadabileceğiniz tesis Maşukiye’ye geldiğinizde kesinlikle uğramanız gereken bir mekandır.

Saklı Bahçe Restoran (0262 354 21 90): Saklıbahçe restoranın otantik bir tarzı vardır. Yemyeşil bir vadinin içerisinde yer almaktadır. Mekan şelale manzaralıdır ve tur operatörlerinin uğrak noktalarından biridir. Hem lezzetli hem de ekonomik yemekler istiyorsanız Saklı Bahçe Restoran’ı tercih edebilirsiniz. 250 kişilik bir kapasitesi bulunuyor.