Kütahyada nerede kalınır diyenler için yazımız içerisinde, Kütahya otelleri arasında yer alan Emet Thermal Resort ile ilgili bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Günübirlik gezilerle Kütahya’ya gittiyseniz, ve Kütahyada konaklama için uygun bir yer arıyorsanız, Emet Thermal Resort ile ilgili bilgileri birlikte gözden geçirelim:
Emet Thermal Resort hakkında detaylar: Tesiste, farklı tiplerde olmak üzere toplamda 87 adet oda bulunmaktadır. Odaların çoğunluğu doğa manzaralı olarak kullanılmaktadır. Bazı odaların içerisine, gerektiği takdirde bir adet yatak ilave edilebilmektedir. Halı kaplama zeminin bulunduğu otel içerisinde bulunan banyolarda telefon yer almaktadır. Kasa, saç kurutma makinesi, kablosuz internet, ücretli minibar, uydu yayını bulunan televizyon, split klima… gibi pek çok gereksinim, Kütahyada konaklama için Emet Thermal Resort’u seçenlere sunulmaktadır.
Kütahyada nerede kalınır diyenlerin ücretsiz olarak yararlanabilecekleri bazı hizmetler de bulunmaktadır. Bunları da hemen şu şekilde aktarabiliriz: Dijital emanet kasası, wireless, voleybol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, futbol sahası, halı saha, mini club, safe, yosun havuzu, termal havuzlar, kapalı yüzme havuzu, yarı olimpik havuzlar, fitness center, aquapark, sauna, aık yüzme havuzu, yeşil hamam, Türk hamamı, otopark…
Konaklamaya her şey dahildir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ve akşam yemeği ücretsiz, açık büfe şeklinde sunulmaktadır. Bununla birlikte, 10:00 – 24:00 saatleri arasında, belirli içecekler hariç olmak kaydı ile tüm içecekler ücretsizdir.