Kütahyada nereler gezilir sorusunun yanıtlarını bulan, ve günübirlik geziler ile Kütahya’ya gidenler için, Kütahyada konaklama adına bilgi vereceğimiz yazımız içerisinde, Kütahyada nerede kalır sorusuna yanıt olarak Nehir Termal’in tanıtımını gerçekleştireceğimizi belirtelim, ve arzu ederseniz hiç zaman kaybetmeden Nehir Termal ile ilgili bilgilerin aktarımını yapmaya başlayalım:
Nehir Termal nerede? Eskişehir Havaalanı ile 75 kilometre mesafede bulunmaktadır. Geniş bir alan üzerine kurulu olan Nehir Termal içerisinde bulunan toplam oda sayısının 62 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Kütahyada konaklama için tercih edilecek olan Nehir Termal içerisinde bulunan toplam iki restauranttan bir tanesi açık, diğeri ise kapalı restauranttır, ve bu restaurantlarda sabah kahvaltısı ile birlikte akşam yemeği açık büfe şeklinde verilmektedir.
Nehir Termal’de bulunan odaların farklı çeşitleri bulunmakla birlikte, isteyen, dilediği odada konaklayabilmektedir. Odalar içerisinde bulunan detayları şu şekilde aktarmamız mümkün: Digiturk, termal su, kablosuz internet, elektronik kapı, saç kurutma makinesi, televizyon, mini buzdolabı, duş, küvet…
Havuz, fitness center, sauna, ve hamamdan Nehir Termal misafirleri ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler. Evlilik cüzdanı bulunmadan çiftlerin Nehir Termal içerisine girişi söz konusu değil iken, Kütahyada konaklama için Nehir Termal’i tercih edenlerin, yanlarında evcil hayvan bulundurmamaları gerektiğini belirtmeyi unutmamalıyız.