Günübirlik geziler ile Kütahya’yı gezecek olanlar, eğer Kütahya’da konaklamayı arzu eder; ve Kütahyada nerede kalınır diye soracak olurlarsa, yazımız içerisinde, Kütahya otelleri arasında yer alan Yoncalı Termal Otel ile ilgili bilgilerden sizlere söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz hemen, Kütahyada nerede kalınır diyenler için Yoncalı Termal Otel’in tanıtımını gerçekleştirmeye başlayalım:
Yoncalı Termal Otel nerede? Kütahya Merkez ile 16 kilometrelik mesafesi bulunan otelin Kütahya – Tavşanlı karayolu üzerinde bulunduğunu, ve Kirazlı Dağı’nın eteklerinde yer aldığını belirtmemiz önemlidir.
İçerisinde toplam 73 adet odası bulunan Yoncalı Termal Otel’in odalarında halı kaplama zemin, ve merkezi ısıtma sisteminden yararlanılmaktadır. Termal su, saç kurutma makinesi, televizyon, minibar, balkon, emanet kasa, telefon… gibi detaylar yer almaktadır.
Yoncalı Termal Otel içerisinde ücretsiz olarak yararlanılabilecek olan hizmetler: klasik Türk hamamı, sauna, jakuzi, fitness center, havuz, uyandırma, transfer… Uyandırma, ve transfer servislerinden yararlanmak isteyenlerin, bu hizmetlerden yararlanmak için önceden haber vermeleri gerekmektedir.
Yoncalı Termal Otel içerisine giriş için 14:00, ve sonrası saatler geçerli iken, otelden çıkışın 12:00, ve öncesinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Evcil hayvan kabulü, ve dışarıdan getirilen yiyecekler ile içecekler otel içerisine alınmamaktadır. Yarım pansiyon konaklama konsepti geçerlidir.