ANTALYA KEMERDE NE YAPILIR?

Kemer, Akdeniz’in tatil cennetidir ve gökyüzünde yıl boyunca güneşin gülümsediği, doğal güzelliklerle çevrili ve sayısız eğlencenin olduğu Kemer’de neleri tatil boyunca yapabileceğinize bir göz atın.

Kemer’de Yapmadan Dönme

İnci gibi kıyılar, masmavi ve tertemiz bir deniz, hayranlık uyandıran kumsallar… Kemer tatiliniz boyunca bunların tümü sizlere eşlik edecek güzelliklerden bazılarıdır. Denizin keyfini tatilinizde çıkarabilir su kayağı, dalış, jet ski gibi su sporlarını yapabilir ve sıcacık kumsallarla güneşin tadına varabilirsiniz.
Kemer ve çevresindeki koyları tekne turlarına katılarak keşfedebilirsiniz.

Bkz: Kemerde Gezilecek Yerler

Outdoor sporları jeep safari gibi yapabilir. Beydağları Milli Parkı ve Üçoluk Yaylası’nda trekking, doğa fotoğrafçılığı ve kamp yapabilirsiniz.

Sırtlanini ve Beldibi Mağarası gibi doğal güzelliklerin tadını çıkarabilir, macera dolu bir doğa yürüyüşüne Göynük Kanyonu’nda çıkabilirsiniz.

Dalışa eğer merakınız varsa ünlü Paris Batığı’na dalabilirsiniz. Phaselis Antik Kenti ve Idyros Antik Kenti de bu bölgede yer alan önemli antik şehirlerdendir ve buraları da gezebilirsiniz.

Dünya mutfaklarının en lezzetli örneklerini sunan birçok restoran Kemer’de bulunmaktadır. Keyifle bu restoranlarda yemek yiyebilirsiniz.

Hiçbir zaman eğlencenin bitmediği Kemer Gece Hayatı’nı keşfedebilir

Birbirinden kaliteli Kemer’in bar ve diskolarında gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Son Yorumlar
  1. Gurbet

    Phaselis Koyu görülmeye değer…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.