Bilecik’te Nerede Kalınır? Bilecik’te Konaklama Bilecik Otelleri

Her yıl Bilecik’in tarihi kalıntılarını ve doğal güzelliklerini hatırı sayılır bir ziyaretçi potansiyeli ziyaret eder.

Turizm açısından Bilecik çok gelişmiş bir şehir olmasa da şehirde konaklayabileceğiniz oteller vardır. çok fazla Bilecik’te otel olmamakla birlikte ilçe merkezinde yer almaktadırlar. Bilecik Otelleri listemiz şöyle:

Bilecik Otelleri

Oda kahvaltı hizmetini Bilecik’te yer alan otellerin geneli vermektedir. Misafirlerine, Bilecik’te bulunan oteller kredi kartına taksit imkanı da sunmaktadır. Sezonu aynı zamanda oteller uygun fiyatlara da fırsatlar yapmaktadır. Yani sezonda da Bilecik’te bulunan oteller fiyatlarını aşağıya çekmektedir.

İnternet üzerinden Bilecik ekonomik otellerini araştırdığınız sırada otellerin konumları ve gezilecek yerlere yakınlığı hakkında bilgi edinmeden rezervasyon yaptırmayın. Tarihi alanlar bakımından şehir zengin olduğu için Bilecik’te hangi otelde kaldığınız oldukça önemlidir.
Genellikle Bilecik otelleri Bozüyük ilçesinde ve merkezde bulunmaktadır. Şehrin tarihi yerlerinin yanı sıra bu otellerin birinde kalarak doğal güzelliklere de yakın olabilirsiniz.

Namlı Osmanlı Konağı: Namlı Osmanlı Konağı, Söğüt’ün merkezinde yer almaktadır. Otelin çevresinde ormanın panoramik manzarasına sahip odalar ve Wİ-Fİ’yle donatılmış odalar sunmaktadır. Bir oyun odası oteldeki olanaklar arasında bulunmaktadır. 20 km Bilecik şehri uzaktadır.

Zengin renklerle Namlı Osmanlı Konağı’ndaki odalar bezenmiş şık bir iç mekana sahiptir. Düz ekran TV, mini bar ve çay-kahve yapma imkanı tüm odalarda mevcuttur. Bazı odalar da ise jakuzi vardır.

Grand Kent Hotel: Grand Kent Otel 2 yıldız standartlarında olup şehir merkezinde yer alır. Bursa Havaalanına da 100 km mesafede bulunmaktadır.

6’sı süit olmak üzere otel toplam 36 oda, 72 yatak kapasitesine sahiptir.

Grand Çalı Otel: 10.000 m2 kapalı alan olarak Bilecik ili Bozüyük ilçesinde işletmeye açılan 112 oda ve toplam 170 yatak kapasitesi ile iş turizminin ihtiyacı olan aktivitelere ve konaklamalara yanıt verebilecek 25 yıllık bir tecrübeye sahiptir ve sizlerin hizmetindedir. Geniş ve dinlendirici bir atmosferde seçkin personellerle kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.