İstanbul Anadolu Yakası Kahvaltı Mekanları: Kahvaltı Yapılacak Yerler

Sizlere, İstanbul’da Anadolu Yakası’nda kahvaltı yapılacak mekanlar arasından birini seçmek üzere 7 mekan sunacağız. Bizim elbette ki ilk tavsiyemiz sizlere ilk sırada listemizde sunduğumuz Çamlıca Tepesi olacaktır. kahvaltı ya da vakit geçirmek için Osmanlı padişahlarının bile gittikleri bu muhteşem yer sizin ilk tercihiniz olabilir.

İstanbul Anadolu Yakası Kahvaltı Yapılacak Yerler

Çamlıca Tepesi: Kendi kendine manzarasının çok şey anlattığı eşsiz bir yerden söz ediyoruz. İstanbul’da 100 yıl sonra da Çamlıca Tepesi’nden daha güzel kahvaltı yapılacak bir yer olmayacaktır. Önceden gidenler bilir tepenin manzarası harikadır. Çamlıca Tepesi ile muhteşem bir güne muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz. Onlarca kahvaltı yapabileceğiniz yer burada mevcuttur. Kahvaltınızı, herhangi birini seçerek yapabilirsiniz.
Çamlıca Tepesinde Belediye’ye ait bir sosyal tesis de bulunuyor.

Bağdat Caddesi- Beyaz Fırın Kahvaltı Salonu: Şubeleri Akasya AVM ve Erenköy’de vardır. taze ve lezzetli bir kahvaltıyı her sabah yapabileceğiniz hoş bir mekandır. Çocuklar için Beyaz Fırın bünyesinde bir oyun bölümü bulunmaktadır.

Adres: Bağdat Cad. Yener Sok. No:2/1 Kadıköy-İSTANBUL

Rezervasyon: +90 0216 360 90 90

Görgülü Cafe-Çekmeköy: Görgülü Cafe öncelikle hemen lokasyon olarak çevre yolunun yanında bulunur ve buraya üçüncü sırada yer verdik. Ulaşım bu yüzden kolaydır. Güzel bir hizmet anlayışı ve olabildiğince kaliteli bir lezzet kültürü sunar. Şubeleri 4 yerde bulunur ancak Çekmeceköy/Görgülü Cafe bunlar içerisinden farklı bir yerdedir.

Adres: Mimar Sinan Mah. Ethem Sok. No:1/1 Çekmeköy-İSTANBUL

Rezervasyon: +90 216 640 13 93

Zamane Kahvesi-Suadiye: Zaman Kahvesi’ni kahvaltı denilince es geçmek mümkün değildir. Şubesi Nişantaşı’nda da bulunan Zamane Kahvesi’ne Suadiye de keyifli bir mekana sahiptir.

Adres: Suadiye Bağdat Cad. No:403 Kadıköy/İSTANBUL

Rezervasyon: 0216 411 49 95

Fethipaşa Korusu Kahvaltı Salonu: Sizleri muhteşem bir manzara eşliğinde keyifli bir kahvaltı bekliyor. Belediye tarafından Fethipaşa Korusu işletiliyor. Bu nedenleri biraz daha fiyatları uygun. Ancak manzara ve konum eşsiz.

Adres: İstanbul Kuzguncuk 34674 Üsküdar/İSTANBUL
rezervasyon: 444 10 34Namlı Gurme-Caddebostan: Namlı Gurme’yi kahvaltı deriz de es geçmek olur mu? Lezzetine düşkün olanları Namlı gurme beklemektedir. Namlı Gurme’ye leziz bir kahvaltı için gidebilirsiniz.

Adres: Bağdat Cad. No:272 D:1/2 Caddebostan/İSTANBUL

Rezervasyon: +90 216 411 50 50

Çınaraltı Aile Çay Bahçesi-Çengelköy: Sizleri boğaza karşı süper bir kahvaltı beklemektedir. Kahvaltınızı tarihi Çınaraltı Aile Çay Bahçesi’nde yapabilirsiniz.

Adres: Çengelköy, Çınarlı Camii Sok. 34680

Rezervasyon: +90 216 422 10 36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.