İstanbul Büyükada Plajları ve Büyükada Plaj Fiyatları

Denize Büyükada’da girilmesi ile alakalı biraz sizleri aydınlatalım istedik. İstanbul’a Büyükada, yakın olup denizin en tatlı olduğu yerlerden biridir. feribota binerek hem de Büyükada’da hızlı bir şekilde olabilirsiniz. İstanbul’un yoğun karmaşasından kendine has iklimi ile kısa bir sürede doğa ile baş başa kalabilirsiniz.

Denize adalarda girebilirsiniz. 10 civarı plajı bulunmaktadır. Plaj tanımları ve Büyükada’ya yapacağınız yolculuğa bu kısımdan sonrası yolculuğa değineceğiz.

İstanbul Büyükada Plajları

Yörükoğlu Plajı: Birçok konaklama avantajı plaja yakın vardır. Yörükoğlu Plajı’nın temiz ve naif bir ortamı tatil için sizleri beklemektedir.
Haftaiçi: 40 TL

Hafta sonu: 55 TL

Adres: Yörükali Mevkisi Büyükada

Telefon: 0216 82 73 41

Nakıbey Plajı: Büyükada’da bulunan en keyifli plajlarından biridir. Biraz daha denizi temiz olabilir. Ancak; Adalar dönem dönem temizlik konusu değişkenlik gösterir.

Haftaiçi: 0 TL

Hafta sonu: 35 TL

7-12 yaş arası çocuklar: 15 TL

Adres: Nakıbey Plajı, Büyükada

Telefon: 0216 382 45 01Prenses Koyu Plajı: Size Prenses Koyu, temiz bir deniz sunabilir. Bisikletle ulaşımı yaparak plaja ulaşır ve daha sonra bisikletle yine dönüş yapabilirsiniz.

Hafta içi: 25 TL

Hafta sonu: 30 TL

  • yaş arası: Ücretsiz

Adres: Prenses Koyu Plajı, Büyükada

Telefon: 0216 382 45 01

Büyükada Plajları ile İlgili Değerlendirme

Genelde Büyükada’da plajlar birbirine benzer. Ancak kumsal, güneş ve deniz üçlemesini yaşayabileceksinizdir. Anlayışlı ve keyifli insanlardır plaj sakinleri. Bay/bayan herhangi bir rahatsızlığa uğramadan denize arkadaşlarınız girmeniz mümkündür. Ücretli plajlarda zaten bu tarz güvenlik önlemlerini alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.