Salda Gençlik Festivali 29 Haziran-1 Temmuz

Salda gölü, dünyanın en berrak gölü… Aynı zamanda Mars gezegeninin yüzeyi ile aynı özellikleri gösteriyor. Berrak ve temiz suyu, beybeyaz kumsalları ve muhteşem doğası ile Salda Gölü sizleri bekliyor. Teoman, Hayko Cepkin, Manuş Baba ve Selda Bağcan ile muhteşem konserler ve harika bir kamp üç günlüğüne sizleri çağırıyor.

Salda Gençlik Festivali 29 Haziran- 1 Temmuz 2018
Bahar ayının festivali 1-3 Nisan 2018 olarak belirlenmişti. Yaz aylarında Salda Gölü kıyısında kamp yapıp, aynı zamanda muhteşem bir festival isteyenlere, harika bir seçimden bahsetmek istiyoruz. 29-30 Haziran ve 1 Temmmuz olarak üç günlük yaz festivalinde birbirinden ünlü sanatçılar konser verecekler.

Festivalde Teoman, Hayko Cepkin, Manuş Baba, Can Bonomo, Pera, Sattas, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Sena Şener, Manga, Yeni Türkü ve Selda Bağcan ile müzik ziyafeti sizleri bekliyor.

Fiyatlar, kamp yapmak isteyip istemediğinize göre değişiyor. dilerseniz yakın yerlerde konaklayıp, sadece konserlere de uğrayabilirsiniz.

3 gün kamp ve üç gün konser alanına giriş ücreti kişi başı 120 Tl… Kamp yapmadan sadece üç gün konserlere uğramak ise 100 tl… Sadece bir gün konsere girmek isterseniz ücret ise 60 Tl…

Salda Gençlik Festivali Konser Programı

1. Gün, 29 Haziran 2018
SELDA BAĞCAN & Boom Pam, SATTAS, CAN BONOMO, YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ, PERA

2. Gün, 30 Haziran 2018
HAYKO CEPKİN, MANUŞ BABA, SENA ŞENER, ADAMLAR, HEY! DOUGLAS

3. Gün, 1 Temmuz 2018
TEOMAN, MANGA, YENİ TÜRKÜ, SON FECİ BİSİKLET, MAYDAY, EZHEL

Salda Gençlik Festivaline katılmak isterseniz, şuradan satın alabilirsiniz: https://saldafest.com

Salda Gölü Nerede?

Salda Gölü, Burdur ili Yeşilova ilçesi sınırları içerisinde bulunuyor. Yeşilova’ya 5 km, Burdur’a 56 km, Denizli’ye 96 km, Antalya’ya 159 km mesafede olan bu muhteşem göl, berrak suyu ve harika kumsalları ile fotoğraf sevenlerin gözde yerlerinden birisi… Türkiye’nin en derin gölü olan Salda Gölü, 185 metre derinliğe ulaşıyor…

Son Yorumlar
  1. Kaan

    Çok güzel bir festival

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.