Uşak’ta Konaklama: Uşak Otelleri ve Pansiyonları

Dülgeroğlu Hotel: Tam donanımlı 2 toplantı salonunda Dülgeroğlu Otel’in masa mikrofunu, ses kayıt sistemi, dvd oynatıcı, ışık sistemi, video, vcd oynatıcı, kürsü, müzik yayını, bilgisayar projektörü, kürsü, sahne, projektör perdesi, ses sistemi, kurumsal internet bağlantısı, TV yazı tahtası, kablosuz mikrofon, klima, faks, mevcuttur. 200 kişilik balo salonu vardır. 50 kişilik de konferans salonu vardır.

Ağaoğlu Hotel: 1977 yılında otelimiz açılmış olup, Uşak ilimizin ilk turistik otelidir. İki yıldızdan üç yıldıza 2007 yılı aralık ayında terfi etmiş olup oteldeki yatak kapasitesi de arttırılmıştır. Uşak merkez İsmet Paşa Caddesi’nde konum olarak bulunan otelimiz, tüm merkezi noktalara yürüyüş mesafesindedir.
Hotel Şahlan: Araçla Uşak Havaalanı’na sadece 12 dakikalık uzaklıkta bulunan Hotel Şahlan, şehrin merkezinde, Arkeoloji Müzesi’ne 500 m mesafede hizmet vermektedir. Ücretsiz Wi-Fİ erişimi otel genelinde mevcuttur.

Odalarının tümü halı kaplı zeminler, balkon ve TV içerir. tuvaletli özel banyolar olup duş ya da küvet içermektedir.

Grand Hotel Uzcan: Uşak şehir merkezinde 2002 yılında hizmete giren  yıldızlı otel, devamlı yenilenen yüzü ile evinizin konforuna en yakın rahatlığı sağlamak için kendisi ile yaptığı hizmet yarışına devam etmektedir.

Misafirlerinin memnuniyetine odaklanan güler yüzlü ve bölümünün uzman personeli, rahat ve konforlu odaları size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.